Sportovní den

Dne 21. května se na naší škole uskutečnil sportovní den, který byl součástí oslav Dne dětí. Pro naše nejmenší žáky z prvního stupně byla připravena šipkovaná, kde děti plnily různé úkoly a užily si spoustu legrace.

Pro starší žáky od 5. ročníku výše byl organizován turnaj ve hře ringo. Týmy byly šestičlenné a soutěžily v kategoriích dívek a chlapců. Atmosféra byla plná nadšení a soutěživosti. Vítězným dívčím týmem se stala děvčata ze 7.A, která ukázala skvělou týmovou spolupráci. Druhé místo obsadila děvčata ze smíšeného týmu ST a třetí místo vybojovala 8.A. V kategorii chlapců triumfovali žáci z 8.A, následovaní chlapci ze 7.A+B na druhém místě a třetí místo obsadila třída 9.A.

Pro všechny účastníky turnaje byla připravena sladká odměna. Vítězná družstva pak obdržela poháry.

Celý turnaj probíhal v příjemné a přátelské atmosféře. Žáci, kteří se přímo nezúčastnili her, vytvořili publikum a svými hlasitými projevy podporovali své spolužáky. Všichni si den plný sportu a zábavy opravdu užili.